délka kurzu: 1x týdně celé pololetí

délka lekce: 1,5h

cena: 7350.- (1x lekce = 350.-, 21 lekcí za pololetí), řádně omluvené lekce proplatíme zpět nebo převedeme do dalšího pololetí.

Kroužek určený všem, kdo to s ježděním na koloběžce myslí vážně. Účastníci kurzu se zábavnou formou seznámí nejen s freestyle scooteringem, ale i se zdravým přístupem k všeobecnému pohybu. Během lekcí hrají s trenéry hry jak ve skateparku tak i mimo něj, díky kterým zlepšují své jezdecké a i další pohybové dovednosti. Přestože jde o kroužek zaměřený primárně na freestyle scootering, neopomíjíme ani všeobecný pohybový rozvoj, který je pro freestylové sporty obzvlášť důležitý.

Na kurzu se naučíte jak se rozcvičovat, jak trénovat na závody nebo na těžší triky, které se chcete naučit, jak se starat o koloběžku, základní stravovací návyky sportovce, ale i další dovednosti jako například jak si postavit vlastní překážku nebo editovat video. Prostě vše, co potřebujete vědět o freestyle scooteringu.

Kroužek se nekoná ve dnech státních svátků a školních prázdnin. Lekce je možné omlouvat a nahrazovat. Lekce je nutné omluvit nejpozději do 9:00 den před konáním lekce.

Kategorie: Nabízíme

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *